0 Sepet
Sepetinize eklendi
  Sepetinizde {{cart item_count}} ürün var
  Sepetinizde 1 ürün var
  Toplam
  Ödeme Alışverişe Devam Et

  Her şey yeni doğan minik kuzenimize farklı bir hediye tasarlama heyecanıyla başlamıştı aslında. Ona çok da sıradan olmayan, yıllar sonra fotoğraflarında özel bir anı olarak kalacak güzel ve farklı bir hediye arayışına girdik. İstediğimiz hediyeyi bulamayınca da abla kardeş kafa kafaya verip sadece ona özel, doğduğunda annesinin ufak tefek eşyalarını koyacağı, sonra da kendisinin yıllarca kullanabileceği minik bir sırt çantası tasarlayıp onun adına kişiselleştirdik. Minik hediyemiz sadece ailesi tarafından değil çevrelerindeki diğer bebek yakınları tarafından da çok sevilince birçok talep almaya başladık ve Minigi serüvenimiz böylece başlamış oldu.

  Şirketimizi 2017 yılında, eş zamanlı olarak Türkiye ve İngiltere’de, “hayatın bize sunduğu en güzel hediye olan bebeklere; en güzel, en anlamlı hediyeleri verelim” sloganıyla kurduk. Minigi kurulurken en büyük önceliğimiz, en değerli varlıklar olan bebekler olduğu için ürün kalitesinden asla ödün vermemekti. Kalite kontrol aşamalarından %100 emin olamayacağımız için toptan satın alınmış ürünlerle çalışmayı kabul etmedik. Kendi markamızı yaratarak, Türkiye’nin bu konuda en hassas çalışan, en kaliteli tekstil atölyeleriyle iletişime geçtik ve üretimin her safhasına dahil olduk.

  Tüm Minigi ürünleri Türkiye’de üretilmektedir. Ürünlerimiz uluslararası üretim ve güvenlik standartlarına sahip, zararlı herhangi bir madde içermeyen ürünlerdir.

  "Minigi ailemizin bir parçası olmanız için sabırsızlanıyor, mutluluğunuza ortak olmak için can atıyoruz!"

  %100 Güvenli Alışveriş

  Alışveriş işlemlerininizin yürütüldüğü sunucular (server) ve diğer donanımlar, güvenilirlikleri sürekli test edilmekte olan güvenlik duvarlarına (firewall) ve ağ güvenlik sistemlerine sahiptir.

  Bu, donanımlar aynı zamanda en güvenli yazılımlarla çalıştırılırlar.

  Minigi'de alışverişinizi yaparken girdiğiniz kredi kartı bilgilerinin gizliliği ve bütünlüğü, 128 bitlik SSL (Secure Sockets Layer) şifreleme teknolojisiyle sağlanır.

  SSL (Secure Sockets Layer), halen dünyada en yaygın olarak kullanılan şifreleme teknolojisidir.

  SSL teknolojisiyle taşınan veriler önce şifrelenir, daha sonra ise sadece güvenilirlik sertifikası ve anahtarı olan bir kurumun sisteminde deşifre edilerek çözülebilir.

  Bir başka deyişle SSL, gönderilen bilginin kesinlikle ve sadece doğru adreste deşifre edilebilmesini sağlar.

  Her iki tarafta da doğrulama yapılır ve işlemin ve bilginin gizliliği ve bütünlüğü korunur.

  Alışveriş yaparken, gönderdiğiniz bilgilerin şifrelendiğini sayfanın Internet adresinin "http"den "https"e dönüşmesinden anlayabilirsiniz.

  Ayrıca tarayıcınızın sağ veya sol alt köşesinde bir kilit resmi görürsünüz.

  Minigi'de alışveriş yaparken girdiğiniz kredi kartı bilgileri bilgisayar sistemimize girmeden doğruca anlaşmalı olduğumuz bankaların sistemlerine yönlendirilir.

  Dolayısıyla, sistemimizde kredi kartı bilgilerinin tutulması söz konusu değildir.